sobota, 24 stycznia 2015

Wiosenna sukienka i profilaktyka walki z rakiem piersi

Dwa dni temu był bardzo optymistyczny dzień dla mnie, chociaż bardzo się nim stresowałam, miałam robione usg piersi i wszystko wyszło dobrze, a ja od miesiąca pisałam czarne scenariusze, na szczęście już po i to nic groźnego kolejne badanie za rok o tej samej porze to moje takie mocne postanowienie noworoczne bo mam dla kogo żyć nie mogę stracić ani dnia z życia mojej córeczki.  
W związku z tym optymizmem i wiosennym nastawieniem, bo ja już ciągle myślę o wiośnie i kompletuje garderobę na te piękne dni wstawiam sukienkę wykonaną z cudownych, wspaniałych kordonków nowosolskich kto jeszcze nie próbował niech nie czeka dłużej i zamawia. Gdybym nie miała informacji, że są to kordonki poliestrowe dałabym sobie głowę uciąć że to czysta bawełna. No i ta powalająco niska cena. Tysiąc zalet zero wad tyle mam na koniec do powiedzenia o kordonkach nowosolskich:)
Sukienkę można nosić do eleganckich szpilek i żakietu ale idealnie wygląda też do balerinek i luźnego sweterka. Zdjęcia na mnie pojawią się na wiosnę jak już będzie cieplutko:) ACH to już tak niedługo:)))


2 komentarze:

  1. Piękna sukienka:) Napracowałaś się trochę ale było warto:) Mam w domu próbnik kordonków nowosolskich ale nie zdążyłam wrzucić na szydełko. Szukam czegoś z elementów np. bieżnika wtedy zrobię. A usg nie miałam jeszcze do tej pory robione jakoś na razie nie chorowałam ale od grudnia odwiedzam ginekologa i przede mną jeszcze sporo badań:) pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym roku:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ciesze się że sukienka się podoba:) Ja innych kordonków już nie kupie tylko nowosolskie są świetne. Jeśli chodzi o badania to życze powodzenia i dużo zdrowia, lepiej się badać niż potem lamentować że się nie poświęciło paru chwil u lekarza. Pozdrawiam i wszystkiego naj w tym 2015 -tym roku.

      Usuń